reklam y
mavi 1
mavi 2
Bulut Falı - Mavifal.com
Bulut Falı

Bulut Falı - Mavifal.com

Çok eski çağlarda bakılan fal türüdür.Gökyüzündeki bulutların şekilleri size neler anlatıyor.Hepsinin ayrı bir anlamı vardır veya bir dilek tutup gökyüzüne bakmanız yeterli olacaktır mesela bir ışık görürseniz dileğinizin çabuk olcağının habercisidir. Bulut Falı Mavifal.com kalitesi ile karşınızda. Bulut Falı size neler anlatıyor,geleceğinizle ilğili ufak ip uçları. Bulut Falı sayfamızdan nasıl bakıldığını ve şekillerin ne anlama geldiğini hemen öğrenebilirsiniz..İyi Şanslar.
 • Ad: Bulut Falı
 • Yazar: Yeşim Çelik
 • Yayınlanma Tarihi: 03/04/2013
 • Yayıncı: www.mavifal.com
 • Kategori: Bulut Falı
 • Bulut Falı, Bulut Falı Öğren - Mavifal.com

  AĞAÇ ŞEKLİ

  Gökyüzüne baktığınızda eğer ağaç şekli görüyorsanız köklü bir işinizn veya çok köklü geniş bir aile olacağınız anlamına gelir.

  AYAKKABI ŞEKLİ

  Gökyüzüne baktığınızda ayakkabı veya ayak şekli görmeniz bir yolculuğa gideceğniz anlamına gelir eğer bulut siyahsa sorunlu bir yolculuk anlamındadır.

  KALP ŞEKLİ

  Kalp şekli görmeniz sevdiğiniz yoksa birine aşık olacaksınız eğer varsa sizi çok seviyor anlamındadır veya biraz bulutta siyahlık varsa ufak sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.


  Reklam alanı

  KUŞ ŞEKLİ

  Gökyüzüne baktığınızda kuş şekli görüyorsanız beyazsa temiz bir haber eğer hafif bulutta siyahlık varsa biraz üzücü bir haber anlamına gelir.

  BALIK ŞEKLİ

  Gökyüzüne baktığınızda balık şekli görüyorsanız beyazsa temiz bir kısmet para,evlilik olabilir eğer hafif bulutta siyahlık varsa biraz sorunlu bir kısmet anlamına gelir.

  DİĞER GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEKİLLERİN HEPSİNİN ANLAMI DÜZ GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİDİR.



  Sosyal

  Haberler