reklam y
mavi 1
mavi 2


El Falı, El Falı Bak, El Falı Nasıl Bakılır - Mavifal.com
El Falı, El Falı Bak, El Falı Nasıl Bakılır

El Falı, El Falı Bak, El Falı Nasıl Bakılır - Mavifal.com

Elinizdeki her çizginin bir anlamı var. Kaderinizin aynası el falı Mavifal.com kalitesi ile karşınızda. Tüm hayatınızla ilgili neler olacak, sizi neler bakliyor . El falı nın gizemli dünyası sizi bekliyor. Sitemizde el falı na bakmak için tek yapmanız gereken, elinizi ve el falı sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Tüm gizemli sorularınız çözümleniyor. El Falı Nasıl Bakılır, Kaç evlilik yapacaksınız, hangi tarihlerde hastanacaksınız, kaç çocuğunuz olucak tüm sorularınızın cevabı burda El falı bak mak isteyenler aşağıdaki bilgileri dikkatli bir şekilde inceleyin. İyi Şanslar.
 • Ad:El Falı, El Falı Bak, El Falı Nasıl Bakılır
 • Yazar: Yeşim Çelik
 • Yayınlanma Tarihi: 18/10/2011
 • Yayıncı: www.mavifal.com
 • Kategori: El Falı
 • El Falı, El Falı Bak, El Falı Nasıl Bakılır - Mavifal.com

  KARE EL

  Çalişmayı çok seviyorsunuz ,çalışkansınız.Aynı zamanda çok düzenlisiniz.Oteriter bir yapınız var,pratiksiniz, iş hayatınızda çok başarılısınız ve sabit fikirlisiniz değişimi çok sevmiyorsunuz.

  SİVRİ EL

  Hayalperestsiniz.Hasas ve çok kırılgansınız.Çabuk üzülebiliyorsunuz.Olayları abartıyorsunuz.Altıncı hissiniz çok kuvvetli.Güzel olan herşeyi seviyorsunuz.


  Reklam alanı

  ŞİŞMAN EL

  Düzeni çok sevmiyorsunuz .Değişikliğe açıksınız.Çok çabuk aşık olup çok çabuk sıkılabililiyorsunuz.Değişik ortamlarda bulunmak hoşunuza gidiyor.

  OVAL EL

  Çok yetenekli akıllı ve zekisiniz.Sosyal ilişkileriniz çok iyi.İnsanlara yardım etmeyi seviyorsunuz.Güvenilirsiniz.Araştımacısınız.

  Sosyal

  Haberler