reklam y
mavi 1
mavi 2
Kızılderili Burçları, Kızılderili Burçları bak, Bitki falları - Mavifal.com
Kızılderili Burçları, Kızılderili Burçları bak

Kızılderili Burçları, Kızılderili Burçları bak - Mavifal.com

Doğayı doğadaki varlıkları kutsal sembolleri olarak görürler gökyüzünü incelerler.Gökyüzü kızıderililere göre bir şifa çemberidir.Zodyak kuşağını iyi tanırlar.Şaman ve Şifacı kişileri vardır ruhlar alemiyle ilişkileri olan kişilerdir.Dua ve şükür amaçları için kullanılan buhar kulubeleri vardır.Orda ayin yaparlar.Kızılderili burçlarınızı öğremnek istemezmisiniz? Mavifal.com kalitesiyle sizlerle.Doğum günlerinize göre kızılderili burçları nızı aşağıdan öğrenebilirsiniz.12 adet kızılderili burçları vardır. İyi Şanslar.
 • Ad: Kızılderili Burçları, Kızılderili Burçları bak
 • Yazar: Ege Ada Temiz
 • Yayınlanma Tarihi: 19/10/2012
 • Yayıncı: www.mavifal.com
 • Kategori: Kızılderili Burçları
 • Kızılderili Burçları, Kızılderili Burçları bak - Mavifal.com

  YABANKAZI 22 Aralık – 19 Ocak

  "Yardımsever bir lider!"
  Uğurlu taşı: Kuvars. Rengi: Beyaz. Becereli ,akıllı ve çok zeki. Kolayca kavrama yeneiği var. iyi bir anne va baba. Hayata çok tedbirli yaklaşır. Piskolojisi hassastır. İnkamcı bir yapısı vardır. Kin turar. Bir çok işi bir arada yürütebilir. Normalde sakindir. Ulşılması zor bir kişiliktir. Üzgün olduğu zaman yanına içine kapanır. Dayanıklıdır.

  SUSAMURU 20 Ocak – 18 Şubat

  "Sevimli!"
  Uğurlu taşı: Turkuaz. Rengi: Turkuaz. Altıncı hissi çok kuvvetlidir. iyilik yapmayı sever. Doğayı sever.Mutfak ilği alanıdır. Yemek yapmayı sevdiği gibi yedirmeyi de çok sever. Dostları çoktur. Kaprislidir. Akıllı ve cesurdur. Karşı koyulması zor. Tehlikeli durumlarda yanlış kararlar almaya eğilimli. Kendilerini başkalarının yerine koyabilme kabiliyeti. Aşırı korkusuzluk sonucu tehlikeli işler yapabilme
  Sürekli yeni planlar yapma. İlk adımları atarken kararsız. Özgürlüğüne düşkün.

  PUMA 19 Şubat – 20 Mart

  "Kıvrak!"
  Uğurlu Taşı: Firuze. Rengi:Yeşil. Kendi alanlarına ve özeline düşkün. ugusal ama duygularını göstermeyen. Zor güvenen ve ihtiyatlı. Ruhsal bir avcı. Evine düşkün. Yalnızlık duygusu güçlü. Sezgileri yüksek. Kıvrak zekalı. Akıl almaz bir düşgücü. Köşeye sıkıştıklarında kavgacı ve atik. Güvendiklerine tüm yüreği ile sevgi gösterme. Anlaşılması zor, gizemli. Güçlü sezgiler. Duyguları baskı altında tutma eğilimi. Atik bir ruhsal koşucu. Başkalarının göremediğini gören. Romantik.

  ALADOĞAN 21 Mart – 19 Nisan

  " Büyüleyicİ!"
  Uğurlu Taşı: Opalin. Rengi: Sarı. Daldan dala atlayan. Hızlı gelişme, değişme kapasitesi. Düşünce ve duygularında çok açık. Açıksözlü ama bazen patavatsız. Yalana ve yalancılığa tahammülü olmayan. Korkusuz. İleri görüşlü. Kızgın olduklarında saldırgan ve çok tehlikeli. Kolayca dikkati dağılan. Enerjilerini yönlendirmeye başaranlar için iyi bir yönetici. Sağlam bünyeli. Hassas Nokta; Baş bölgesi, sık baş ağrısı. Herkesle anlaşan. Doyumsuz bir güç ve enerji isteği. Yeryüzü işlerine aşırı eğilim. Arkadaş Canlısı, geniş bir çevre. Pırıltılı, Etkileyici.

  KUNDUZ 20 Nisan – 20 Mayıs

  "Denge!"
  Uğurlu taşı: Krisokol. Rengi: Mavi. Dengeli, ağırbaşlı. Değişimi sevmeyen, Planlı. Bir işi yaptığı zaman hem güzel hem yararlı olmasına çalışan birisidir. Sürekli barışı arayan ve barış ortamlarını tercih eden, Toprağa, köke bağlı önem veren
  El becerileri yüksek. Her türlü fiziksel ortama uyum sağlayan. Kendi rahatı ve huzuru için çevreyi düzenleyen. Sessiz, sakin. Güven duymadıkları zaman geride kalıp dinleyen. Sinirlenince yıkıcı. Suyla ilgilenmekten hoşlanan. İşleri sürtüşmesiz, uyumlu hale getirmeyi başaran. Maddi alanda güvenceyi seven. Evliliği ciddiye alan ve eşine sadık olan.

  GEYİK 21 Mayıs – 20 Haziran

  "Çekici!"
  Uğurlu taşı: Akik. Rengi: Beyaz. Çok uyank ve zeki. Koruma içgüdüsü fazlası ile gelişmiş. Güzel olan her şeyi seven. İlişkilerinde fiziksel görünüme önem veren. Sanatçı kişilikli. Yeni buluşlara meraklı. Yeni tatlar, yeni yerler görmeyi seven, maceracı. Gülmeyi seven bir kahkaha makinesi. Sevgi dolu bir ana-baba. En küçük işte bile güzellik yaratabilen. Kalıcı ilişkileri olması gereken. Sevinmeyi ve sevinç duygusunu çok önemseyen. Maceracı.

  AĞAÇKAKAN 21 Haziran – 22 Temmuz

  "Sevgi!"
  Uğurlu Taşı: Kırmızı Akik. Rengi: Pembe. Gizemli yetenekleri olan. Dengeli ortam ve dengeli durumları tercih eden. Olayların iç yüzünü kolayca kavrayan. Muhakkak sevdikleri bir eşe ihtiyaç duyan. Düzenli, iyi ilişkiler kuran. Çok hırslı,sevilmeyi çok önemseyen. Yardımsever. Dinsel ve mistik eğilimleri olan. Uzak çevreye kadar herkesle ilişki içerisinde olan. Uyumlu. Güven duygusuna önem veren. Çabuk korkan. Milliyetçilik duyguları güçlü olan. Maddi güvence olmayınca mutsuz olan. Yaşamda her zaman ruhsal bir amaç arayan, Sağlam ve güvenilir bir dost!

  MERSİNBALIĞI 23 Temmuz – 22 Ağustos

  "Sevilen!"
  Uğurlu Taşı: Gröna Demir. Rengi: Kırmızı. Soylu, görkemli düşünmeyi seven. Gerçek duygularını saklayan. Başkalarının kendilerine verdiği acıyı unutmayan. Başkalarına duygusal çözümler sağlamayı seven. Liderlik duyguları çok güçlü. Egemenlik kurmayı seven. Bazen kibirli. Çok zeki, uyanık ve hareketli. Çocuklarına karşı korumacı. Tükenmez bir güç kaynağı ve ruhsal derinlik. Çok sağlam bir korunma zırhı. Okumaya meraklı. Haksever, iyi niyetli bir yönetici. Hırçın davranışların altında yumuşak ve kırılgan bir yürek. Acılarını, dertlerini asla göstermeyen. Psikolojik ve fiziksel sıkıntıları kolayca çözümleyebilme yeteneği. Başka insanların üzerinde güçlü etkiler yaratan. Beklenmedik, hesapsız öfke patlamaları olan. İyi yürekli, duyarlı kişiler!

  BOZ AYI 23 Ağustos – 22 Eylül

  "Çözümlemeci!"
  Uğurlu Taşı: Ametist. Rengi: Erguvan. Konuşmayı seven. Aynı zamanda uzun süre suskun kalabilen. Korkutucu bir düşman. Somut aleme ve lükse meraklı. Akıllarına koydukları zor, kolay her şeyi yapabilen. Sorumluluk duygusu çok güçlü. Sinirli ama sevecen bir ana-baba. Temiz, titiz. Disiplinli ve düzenli. Uyumlu ama çekingen
  Aldatılmaya tahammülü olmayan. Sorunları kolayca çözebilen. Zayıf olan herşeyi küçümseyen, Ruhsal gelişim konusunda desteğe ihtiyaç duyan. Yemeğe düşkün ama rejimi de seven. Hekimlik, yönetim ve savunma konularına meyilli. Dürüst ve etkin bir kişiklik.

  KARGA 23 Eylül – 23 Ekim

  "Kararlı!"
  Uğurlu Taşı: Jasper. Rengi: Kahverengi. Yardımsever. Doğa ile ilişkide olmayı seven. Ani, beklenmedik manevralar yapabilen. İç dengeleri bozulmazsa uzun süre çalışabilen. Ruhsal alanda çok rahat olan. Hayattan zevk almayı bilen. Küçük şeylerden mutlu olan. Her şeyin iyi ve kötü yanını kolayca görebilen. Her türlü düşünce ve akımı izleyip öğrenmek isteyen. Sevdiklerine karşı aşırı korumacı hatta yıkıcı. Hayvanlara düşkün
  Evine özenen, zevkli, dekorasyona meraklı. Güzel şeyleri seven, Hayatı dolaysız ve yoğun yaşayan insanlardır!

  YILAN 24 Ekim – 21 Kasım

  "Duyarlı!"
  Uğurlu taşı: Bakır. Rengi: Turuncu. Ruhsal seslere karşı duyarlı. Uğraştıkları işte başarılı. Kendi söylediklerini benimseten. İlişki kurdukları şeyleri dönüştürme yeteneği. Tükenmez bir enerji. İyileştirici güçlere sahip. Çevrelerine yardımcı olma yeteneği. Aydın bir kişiliğe sahptir. Çok gizemli. Etrafa kolayca uyum sağlayan. Çocuklarına yetki vermeyi seven, Kendi özlerini değiştirebilme gücü. Saklı işler çevirmeyi seven. Çok çekici. Farklı bir kişilik!

  WABİTTİ 22 Kasım – 21 Aralık

  "Güç!"
  Uğurlu Taşı: Obsidiyen. Rengi: Siyah. Sık sık ikilem yaşayan. Yaşamları boyunca bıçak sırtında yürüyen. Dış etkilerden gerçek özleri çıkarmayı çok iyi beceren. Yumuşak ama güçlü bir yapıya sahip. Çevrelerine karşı antiseptik bir etkiye sahip olan. Çok güçlü bir adalet duygusuna sahip. Güçlü içgüdüleri olan Ruhsal düğümleri kolayca çözebilen. Yükseklere tırmanmayı başarabilen. Sağlam içgüdüleri olan. Sıcak kalpli, sevgi dolu olabilen. Bazen aşırı cesur. Çabuk öğrenen.

  Reklam alanı

  Sosyal

  Haberler