reklam y
mavi 1
mavi 2
Sevdiğiniz Meyvelere Göre Karekteriniz, Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz bak, Bitki falları - Mavifal.com
Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz

Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz - Mavifal.com

Ege Ada Temiz yazılıncımız sevdiğiniz meyvelerin kişiliğiniz hakkındaki ip uçları, nasıl bir kişiliğe sahipsiniz, kiraz, ayva, elma, armut, muz, incir, portakal, üzüm, kavun şimdiSevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniznızı öğrenMek istemezmisiniz? Mavifal.com kalitesiyle sizlerle. Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz sayfasından Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz i öğrenebilirsiniz. İyi Şanslar.
 • Ad: Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz
 • Yazar: Ege Ada Temiz
 • Yayınlanma Tarihi: 24/04/2014
 • Yayıncı: www.mavifal.com
 • Kategori: Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz
 • Sevdiğniz Meyvelere Göre Karekteriniz - Mavifal.com

  PORTAKAL

  Sonsuz sabır ve iradeye sahip bir karaktere sahipsiniz.İşlerinizi yavaş ancak derinlemesine inceleyerek yapıyorsunuz; sıkı çalışmaktan da asla yılmıyorsunuz Çekingen olma ihtimaliniz çok yüksek; ancak güvenilir ve sözünün eri bir arkadaşsınız. Anlaşmazlıkları ne pahasına olursa olsun engelliyorsunuz

  ELMA

  Eğer en sevdiğiniz meyve ELMA ise... Savurgan, fevri ve lafını sakınmayan bir insansınız; sert ve öfkeli bir yapınız var. Çok iyi bir organizatör olmasanız da, bu iyi bir lider olmayacağınız anlamına gelmiyor.Hızlı karar verme ve ileriye dönük adımlar atmada çok iyisiniz. Seyahat etmekten hoşlanıyorsunuz.Partnerinizle beraberken gözleriniz ışıldıyor. İçinizdeki yaşama sevincini hiç söndürmüyorsunuz.

  MUZ

  Doğuştan sempatik, hoşgörülü ve şefkatli bir yapınız var. Utangaç bir insansınız ve sık sık özgüven eksikliğinizin kurbanı oluyorsunuz. İnsanlar sizin yumuşak yüzlü oluşunuzdan yararlanıyor. Partnerinizin sizi hem ruhsal hem fiziksel olarak çekmesi gerekiyor; ve karşısındakini tanıdıkça seven bir yapıya sahipsiniz. Tabiatınız gereği, ilişkileriniz de uyumlu oluyor.

  KİRAZ

  Hayat sizin için çok da insaflı değil. İnişli çıkışlı bir yaşamınız var, özellikle de profesyonel anlamda. Henüz kendiniz için yeterli birikime sahip olmadığınızı, hala küçük meblağlarla uğraştığınızı düşünüyorsunuz. İçten ve sadık bir partnersiniz; ancak duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz.

  ÜZÜM

  Genel olarak nazik bir insansınız; ancak sık sık ani parlamalarınız da oluyor; fakat çabuk yatışıyorsunuz. Güzel olan herşeyi seviyorsunuz. Sıcak ve sosyal bir insan olmanız sebebiyle çevrenizde popülersiniz. Yaptığınız herşeyden zevk alıyor; aynı coşku ve enerjiyi partnerinizin de paylaşmasını istiyorsunuz. İnsanlar sizinle beraberken sıkılmıyor; çünkü onlara önerecek çok şeyiniz var. Eğer en sevdiğiniz meyve ŞEFTALİ ise... Oldukça neşeli bir yapıya sahipsiniz. Yaşamayı seviyorsunuz. Dostluklar hayatınızın vazgeçilmez bir parçası. Olayları büyütmüyor ve çabuk bağışlıyorsunuz. Açıksözlü ve dobra bir insansınız. Bağımsız ve hevesli karakteriniz sizi tuttuğunu koparan bir insan yapıyor. İdeal bir partner ve tutkulu bir aşıksınız; ancak sevginizi diğer insanların gözü önünde göstermekten hoşlanmıyorsunuz.

  AYVA

  Mütevazi ve muhafazakar bir kişiliğiniz var. Derinlemesine düşünen ve dikkatli bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, hiçbir işi aceleye getirmiyorsunuz. İnsanların yanlışlarını anında görebiliyorsunuz. Partnerinizi seçerken, görünüşünden çok zekasına değer veriyorsunuz.

  ARMUT

  Aklınıza birşey koydunuz mu muhakkak başarıyorsunuz; fakat genel olarak değişken ve başladığı işi bitirmekte zorlanan bir yapınız var. Çünkü emeğinizin sonucunu hemen elde etmek veya baştan sonucun ne olacağını bilmek istiyorsunuz. Zihinsel uyarılmalara açıksınız ve fikir bazında tartışmalardan hoşlanıyorsunuz.

  İNCİR

  Ciddi, düşünceli ve duyarlı bir yapıya sahipsiniz. Sosyalleşmekten hoşlansanız da, belli bir mesafeyi korumaya özen gösteriyorsunuz; kendinize sakladığınız bir alan her zaman olmalı... Açıkgöz, çabuk kavrayan ve cin gibi bir insan olmanız sebebiyle, özellikle iş yaşamında tepeye oynuyorsunuz.İnatçı bir insansınız. Partnerinizde tutkulardan önce beyine bakıyorsunuz.

  KAVUN

  Korkusuz bir insansınız; olup biteni, başınıza gelenleri doğal karşılıyor, üstünde durmuyorsunuz. Eğlenceli kişiliğiniz ve cömert yapınız nedeniyle insanlar size çekiliyor. İş yaşamında tuttuğunu koparan bir insansınız; doğru zamanda doğru yerde olmakta ustasınız. Karşı cins üzerindeki en etkili silahınız; mizah anlayışınız!

  Reklam alanı

  Sosyal

  Haberler