reklam y
mavi 1
mavi 2
Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz - Mavifal.com
Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz

Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz - Mavifal.com

Nasıl uyuyorsunuz uyuma şekliniz sizin karekter yapınızı ortaya çıkarıyor Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniznızı öğremnek istemezmisiniz? Mavifal.com kalitesiyle sizlerle. Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz sayfasından Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz i öğrenebilirsiniz. İyi Şanslar.
 • Ad: Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz, Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz bak
 • Yazar: Ege Ada Temiz
 • Yayınlanma Tarihi: 25/04/2014
 • Yayıncı: www.mavifal.com
 • Kategori: Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz
 • Uyku Şeklinize Göre Karekteriniz Göre Karekteriniz - Mavifal.com

  A-FETUS CENİN YATIŞI

  Cenin şeklinde yani anne karnındaymış gibi kıvrılarak yatmak, dışa dönük ancak duygusal, hassas bir kalbe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bu tür kişiler birisiyle ilk buluşmalarında utangaç olabilir ancak kısa sürede rahatlarlar.

  B-KOLLAR YANDA DİK YATIŞ

  Çoğu kişi kollarını her iki tarafa sarkıtıp dik şekilde uyuyamaz. Bu şekilde uyuyunlar rahat, kalabalığa alışkın, yabancılara güvenen, sosyal insanlardır.Buna rağmen, bazen kolay aldanabilirler.

  C-YAŞLI DURUŞUNDA YATIŞ

  Her iki kolunu kıvırarak ellerini yastığın yanına veya omuz hizasına koyan kişiler doğal insanlardır. Şüpheci, kuşkucu, iyiliğe şüpheyle bakan özellikler taşıyabilirler. Düşünceleri zor veya yavaş değişir. Bir karar aldıklarında, bunu değiştirmekten hiç çok hoşlanmazlar.

  D-DİK YATIŞ

  Kollar vücudun yanlarında rahat bırakılmış yüz yukarı şekilde, sadece baş sağa sola dönecek şekilde yatanlar, sakin, sessiz, vakur, ağzı sıkı kişilerdir. Gereksiz yere konuşanlardan, ortalığı velveleye veren insanlardan hoşlanmazlar. Kendilerini diğer kişilerden yüksek olarak konumlandırırlar.

  E-YÜZÜ KOYUN YATIŞ

  Yüzü koyun yani bacaklarınız aralık ve düz, kollar baş hizasında yastığın üzerinde olacak şekilde, başını sağa-sola çevirerek yatanlar, topluluk, sürü halinde yaşamayı sever. Başkalarından çok kendilerini önemserler.Bunun yanında sinirli, huzursuz ve içli, kolay incinen kişilerdir. Eleştirilmeyi veya uç durumları sevmezler.

  F-DENİZ YILDIZI YATIŞI

  Yüz yukarı, kollar başın her iki yanına yastığa konulmuş açık, bacakları sağa ve sola açık biçimde yatanlar iyi arkadaş olurlar. Bu tür kişiler her zaman başkalarını dinlemeye hazırdır ve yardım istediğinizde yardımcı olurlar. Genellikle ilgi odağı olmaktan hoşlanmazlar.

  Reklam alanı

  Sosyal

  Haberler